עיצוב קיר חדר שינה

קיר חלק ונקי יכול בהחלט להיות חלק מקונספט עיצובי, בעיקר בסגנון העיצוב המודרני, אבל כשכל הקירות ריקים וחיוורים, זה כבר עלול להפוך לקטסטרופה עיצובית. במיוחד בחדר השינה שלנו, חשוב לנו ליצור אווירה חמימה ואינטימית של בית, אווירה שתעטוף אותנו כשאנחנו מתעוררים בבוקר, נכנסים לישון בערב או סתם יושבים ונהנים במרחב הפרטי שלנו. עיצוב קיר חדר שינה יכול להתבצע כמובן באמצעות מגוון פריטי עיצוב, אבל תמונות קיר מתאימות יכולות לייצר את האימפקט המשמעותי ביותר על האווירה בחדר ועל כך בדיוק נדבר כאן בשורות הבאות.

 

עיצוב קיר בחדר שינה זה לא רק קישוט

כשקירות חדר השינה שלנו נותרים ריקים וחיוורים, אנחנו לא צריכים להיות אנשי מקצוע כדי להבין שתמונה, שתיים או שלוש יכולות לשנות לחלוטין את האווירה ולהפוך את החדר להרבה יותר נעים. יחד עם זאת, אנחנו גם לא תמיד ניגשים בצורה הנכונה למשימה של עיצוב קיר בחדר. ככלל, המשימה העומדת בפנינו במצב כזה היא לא משימה של קישוט קיר חדר שינה, אלא משימה של עיצוב קיר לחדר שינה ומדובר בשני דברים שונים לחלוטין. קישוט קיר זה אומר לתלות כל מה שמכניס קצת צבע ושובר את החד גוניות של הקיר. עיצוב קיר זה כבר מהלך שמבוסס על עקרונות עיצוב מקצועיים ובו כל גוון, כל תצורה, כל פרופורציה וכל מידה יכולים לייצר עבורנו אימפקט שונה לחלוטין. בהתאם לכך, כשאתם מחליטים לבחור תמונה לחדר השינה שלכם, חשוב שלא תעשו את זה על סמך מצב רוח חולף או מתוך ייאוש להכניס קצת צבע לקיר, אלא מתוך ועל סמך מחשבה ותכנון.

 

אילו תמונות יתאימו לקיר שלכם?

מן הסתם, לכל אחד שקורא שורות אלה ישנה תשובה נכונה אחרת, אבל באופן כללי, התמונה שאתם קונים לא צריכה להתאים לקיר, אלא לחדר כולו. אם החדר שלכם מעוצב בסגנון מודרני, תמונות עם מסגרות מינימליסטיות, ויז'ואל אורבני או אמנותי מודרני והמון ברק ורזולוציה, יכולות להתאים לכם יותר מכל תמונה אחרת. אם החדר שלכם מעוצב בסגנון כפרי, מסגרת עבה ומעוטרת ובתוכה תמונת בד עם חיפוי זכוכית וויז'ואל של טבע ונופים חמימים ומרגיעים יכולה להתאים לכם יותר. ובכל זאת, לא כל חדר מעוצב על פי סגנון מוגדר ובמקרה כזה אתם פשוט רוצים לוודא התאמה של גוונים ויותר מכל, שהתמונה יוצרת בכם את התחושה הפנימית האמיתית שאותה אתם רוצים לחוות בחדר השינה שלכם, גם אם המגזינים אומרים לכם אחרת.

 

קיר חדר שינה – קנבס עיצובי

בכל תהליך של עיצוב קיר חדר שינה, חשוב מאוד להתייחס לקיר בצורה המתאימה והצורה הזו מגדירה את הקיר בתור הקנבס העיצובי שלכם. הקנבס שלכם יכול להיות עם אלמנט עיצובי אחד גדול במרכזו והוא יכול להיות עמוס בהמון אלמנטים קטנים הפזורים על כל שטחו. האופציה הראשונה שהיא יותר מינימליסטית, מתאימה יותר למי שמתחבר לסגנון המודרני ומעוניין ליצור את האווירה הזאת בחדר השינה שלו. אם, לעומת זאת, אתם רוצים שהקירות שלכם יהפכו לספר עם אינספור סיפורים מרתקים, יהיה זה נכון יותר מבחינתכם לבחור תמונות קטנות יותר ולכסות באמצעותן שטחי קיר תוך שמירה על שילובי גוונים ופרופורציות וכמובן על התאמת הסיפור שמספר הוויז'ואל של התמונה לתחושות שאתם רוצים לחוות בחדר השינה שלכם.

 

אצלנו בחנות התמונות Photo Glass תוכלו למצוא מבחר ענק של תמונות לחדר השינה, לסלון, למטבח, לפינת האוכל ואפילו למשרד. בחנות Photo Glass תוכלו להזמין כאן ועכשיו מתוך אינספור תמונות הבד שלנו או לחילופין, לבחור בתמונות זכוכית המודפסות ישירות על הזכוכית באמצעות טכנולוגיית UV חדשנית. אז למה אתם מחכים? שבו לכם בנחת ובחרו לעצמכם את התמונה או התמונות המתאימות ביותר לאווירה ולתחושות הפנימיות העמוקות שאתם רוצים לחוות בחדר השינה שלכם ואנחנו נשלח לכם אותן במשלוח ישיר ומהיר עד פתח הבית. למידע נוסף, פנו אלינו עוד היום בטלפון 03-6122444 ונשמח לסייע.