גם אחרי שריהטתם את חדרי הבית או המשרד בריהוט מקסים, הוספתם פריטים משלימים כמו שטיחים, עציצים ותאורה, עדיין תרגישו שמשהו חסר בחדר אם הקירות ישארו חשופים. לא משנה אם צבעתם את הקיר או יש עליו חיפוי, הוא עדיין ישדר ריקנות, עד שתתלו עליו תמונות.

תמונות הפכו להיות פריט עיצובי בכל בית או משרד. התמונות מוסיפות עניין לחדר, מדגישות את הסטייל שלו ומכניסות צבע לחלל. מגוון התמונות הקיים היום בשוק הוא רחב ומגוון, החל מתמונות קנבס או זכוכית, תמונות אבסטרט או נוף, תמונות שמתאימות לבית או למשרד, תמונות עגולות, מרובעות או מלבניות, תמונות יחידות או כאלה המורכבות מסט של שתיים או שלוש תמונות, גדולות או קטנות או אפילו בגודל המותאם באופן אישי, והרשימה עוד ארוכה.
בחירת התמונות היא בהחלט אתגר אך ברגע שצלחתם אותו ולאחר שקניתם את התמונות, כל שנותר הוא רק לתלות אותן על הקיר ולהנות מהתוספת היפהפיה לחדר. 

האם אתם יודעים איך לתלות תמונה? במידה ולא עשיתם זאת בעבר, הכנו לכם מדריך קצר ובו מידע לגבי איך תולים תמונה על קיר.

לפני שניגש לעניינו בנושא איך תולים תמונה, עליכם לבדוק את סוג הקיר. בקירות בלוקים או גבס, תליית התמונה היא פשוטה יותר ויכולה להעשות באמצעות מסמר, בעוד שאם זה קיר בטון, תאלצו לקדוח בו. אמצעי התלייה ישתנה גם באם בחרתם תמונת זכוכית או תמונת קנבס.

 

תליית תמונת זכוכית

תליית תמונת זכוכית היא תהליך שמצריך תכנון כיוון שיש צורך בכמה פריטים על מנת לבצע זאת. לצורך התלייה תזדקקו לפלס, עפרון, דיבלים, ספייסרים המרחיקים את התמונה מהקיר ומקדחה.

לפני הכל, תכננו היכן אתם רוצים לתלות תמונה. בזמן שאתם מחזיקים את התמונה כנגד הקיר, בקשו מבן בית או חבר למשרד להסתכל ולבדוק אם המיקום הנבחר הוא מתאים, אם גובה תליית תמונה הוא נכון והאם התמונה היא ישרה. מומלץ שהתמונה תהיה בגובה העיניים של אדם ממוצע כדי שיהיה נוח לצפות בה וכדי שתשתלב במראה החדר.

לאחר שהחלטתם על מקום התלייה, סמנו בעפרון את מיקום החורים – לרוב יש צורך לקדוח בין שניים לארבעה חורים בהתאם לגודל התמונה, והניחו את התמונה בצד על מנת שתוכלו לקדוח את החורים.
לתוך החורים יש להכניס את הדיבלים, לתלות עליהם את התמונה ולסגור באמצעות הספייסרים. ישנן תמונות המגיעות עם תלייה נסתרת – התומכות נמצאות מאחורי התמונה, ההופכת את המוצר לדקורטיבי יותר ונעים לעין.
תמונת הזכוכית התלויה, מרוחקת בכמה סנטימטרים מהקיר ומעניקה תחושה של תמונה צפה.

תהליך תליית תמונת זכוכית לא רק נשמע כמשימה פשוטה, הוא באמת פשוט!
האם כך הדבר גם לגבי תליית תמונות קנבס?

 

איך תולים תמונת קנבס

בשונה מתליית תמונת זכוכית, תלייה של תמונת קנבס נעשית באמצעות הדבקה או על ידי שימוש בפטיש ומסמר בלבד. זוהי תלייה פשוטה וסטנדרטית, כיוון שהתמונות הרבה יותר קלות מתמונות זכוכית. כמות המסמרים המומלצת לשימוש תלויה בגודל התמונה.

בדומה לתליית תמונת זכוכית, קודם כל יש להצמיד את תמונת הקנבס לקיר ולסמן את המיקום שלה ואת מיקום המסמרים. את התמונה יש לתלות על המסמר שהכנסתם לקיר וליישר אותה לקבלת מראה מושלם.

אם תהיתם איך לתלות תמונה כבדה אזי שהתהליך הוא זהה לתהליך תליית תמונה רגילה, אך כדי לספק את היציבות הנדרשת נתאים את סוג הדיבל לכובד אותו הוא נדרש לשאת.

אז עכשיו שאתם יודעים שתוכלו לתלות לבד את התמונות על הקיר, בתהליך פשוט ולא מסובך, כל שנשאר הוא לבחור את התמונות לבית או למשרד שלכם.
אצלנו בפוטו גלאס תמצאו מגוון עצום של תמונות מזכוכית או מקנבס – תמונות אבסטרקט, סטים של שתיים או שלוש תמונות, תמונות בגדלים שונים ובצורות שונות או תמונות מעוצבות באופן אישי. אתם רק צריכים לבחור.

צוות המקצוענים בפוטו גלאס יכול להמשיך ולתת לכם טיפים איך לתלות תמונה על הקיר, באיזה גובה תולים תמונה או איך תולים תמונות בקו ישר. אנשי המקצוע שלנו אמינים, בעלי ידע טכני ברמה גבוהה ויתנו לכם את כל המידע הנחוץ על מנת שתהנו מבית או משרד מעוצבים בתמונות נהדרות, שתוכלו לקנות אצלנו. התקשרו אלינו למספר 03-6122444 ונשמח לענות על כל שאלה.